Avea Aktif Olan Paketi Tekrar Yükledi!

Musa K. |

Ben BAL250 paketini kullanıyorum. Önceden TL yükleyip kendim paketi alırken direkt BAL250 yükletmeye başladım. 1-2 ay sonra hattıma 20 TL yükleyince hali hazırda kullanmış olduğun BAL250 üzerine otomatik olarak yükledi. Müşteri temsilcisiyle görüşmek için 500'ü aradım ama öyle dolambaçlı bir şekilde düzenlenmiş ki müşteri temsilcisiyle görüşemeden liralarım da bitti.

Hem hali hazırda kullandığın tarifenin sormadan dahi direkt aynısının yüklendiği için hem de müşteri temsilciliğine ulaşmak oldukça zorlaştırıldığı için şikayetçiyim. Bugünün tarihinde (07.01.2014) yenilenen BAL250 paketinin iptalini ve 20TL'min iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Erişim Para İadesi Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  11:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ocak
  13:45

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş