Avea Akıl Almaz Fatura!

Hümeyra B. |

0506 449 **** nolu hattıma gelen 462tl telefon faturasını sorduğum zaman tarife değişikliği nedeniyle olduğu söylendi. bu kabul edilebilinir bir tutar değil hiç bir uyarı almadık bunun sebebinin mesajla işlem yaptığımız için olduğu söylendi fakat anlamadığım bu kadar büyük bir para cezası olan bu kadar büyük bir işlemi sadece mesajla yapmaya hangi sistem nasıl izin verir? o telefondan başkası da mesaj çekebilir sonuçta.

Kaldı ki ben fatura öncesi sorgulatmada gelecek olan faturanın farkına varıp müşteri hizmetlerini aradığım zaman oradaki bayan bir yanlışlık olmuştur dikkate almayın demişti. Ben bu kadar büyük bir tutarı ödemek zorunda kalayım diye yaptığını yeni öğreniyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  18:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mayıs
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş