13 Eylül 2013

Avea Ağustosta Kapattırdığım Hatta Eylül Ayına Ait Borcu Gönderdi!

1 yıl önce aldığım taahhütlü Avea Fenercell modemimi taahhüdü bittikten sonra kapattırmak istedim ve 15 Ağustos tarihinde kapattırmak için başvurdum ve şimdi beni arayıp eylül ayına ait 40. 75 TL borcum olduğunu söylüyorlar. Kapattırdığım bir faturanın nasıl eylül ayına ait borcu olur?

Bunu sorgulamak için müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım abartmıyorum 10 dk. boyunca bağlanmak için bekledim ve müşteri temsilcisi Fenercell'e bakan müşteri hizmetlerinin ayrı olduğunu söyledi. 444 0 907'yi arıyorum ama bu numarayı aramaya hakkım olmadığını söylüyor ve ulaşamıyorum.

Şimdi onların bana ulaşmasını bekliyorum. Böyle bir şey var mı yani bilgi bile alamıyorum.

Dilek 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Dilek13 Eylül 2013

    Sabit telefondanda arıyorum 444 0 907 yi fakat müşteri temsilcisine bağlanamıyorum.Bekliyorum belkiyorum 444 1 500 e bağlanıyorum onlarda bana yardımcı olamayacaklarını fenercellle kendilerinin ilgilenmediklerini söylüyorlar.Evet haftanın 7 günü 24 saat arayabilyorum ama bilgi alamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön