07 Eylül 2013

Avea Ağustos Ayı Faturam Uçmuş!

507 *** tel. no'lu Avea müşterisiyim. SEÇ1000+Sınırsız internet+5000 sms paketi kullanmaktaydım. Aylık 75 TL. fatura gelirken Ağustos 2013 faturam 219,5 TL. geldi. Avea müşteri hizmetleri 20 Temmuz 2013 tarihinde sms ile sms paketimi iptal ettirdiğimi bu yüzden faturanın yüksek geldiğini söyledi. Daha önce müşteri hizmetlerine defalarca paket değişikliği, paket iptali ve reklam amaçlı sms almak istemediğimi belirttim. Arayıp kendim söylemediğim sürece tarifemde değişiklik yapılmamasını da belirttim.

Temmuz öncesi tarifeme dönmek istediğimi söyleyince o tarifemin de iptal edildiğini söylediler ve bir tarife önerdiler şimdilik o tarifedeyim. Ama bence haksız yere yaptığım fazla ödemenin iadesini istiyorum.

A.mehmet 52 Okunma

Cevaplar

 • A.mehmet26 Eylül 2013

  Haksız yere alınan fazla ödemenin iadesini istiyorum. Her aradıklarında papağan gibi ezberledikleri sözleri söylüyorlar.Hiç bir şekilde müşteri haklı olabilir düşüncesi yok.Hiç bir şekilde müşteri mağduriyetini giderme çabaları yok.Her şart altında avea parayı alır müşteri KAZ'dır ve har şart altında yolunacaktır anlayışıyla çalışıyorlar. Her yerde avea'nın yaptıklarını anlatacağım,ve avea hat almak isteyen dostlarıma engel olacağım.Belki yaptığım fazla ödemeyi geri alamam ama bende protestomu bu şekilde yapacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • A.mehmet13 Eylül 2013

  Evet sonunda avea şikayetim sonucu yaptığı incelemeyi bitirdi ve sms ile sonucu bildirdi.Sonuç mu? Sonuç her zaman olduğu gibi müşteri haksız,müşteri suçlu.Ne olmasını bekliyordunuz,kendi operatör hatalarını kabul mu edeceklerdi? Görüşmeyle bir sonuca ulaşamadım şimdi tüketici heyetine gidiyorum bakalım ne olacak?

 • A.mehmet11 Eylül 2013

  avea yetkilisi bir hanım 10.09.2013 tarihinde beni aradı.problemimle ilgili hiç bir gelişme olmadı,daha önceki müşteri temsilcilerinin söylediklerini tekrarladı.Ben mağduriyetimin giderilmesini aksi takdirde operatörümü değiştireceğimi ve tüketici heyetine müracaat edeceğimi söyledim.tekrar kayıtlarımın kontrol edileceğini ve en kısa sürede geri dönüleceğini bildirdiler. Bu kadar küçük bir sorunu çözemiyorlar birde büyük operatör olmaktan söz ediyorlar.Yazıklar olsun.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön