Avea Adıyaman'da Neredeyse Hiç Çekmiyor!

Ozan S. |

Uzun süredir Avea abonesiyim, şu anda 12 aylık taahhütle bir Avea tarifesini kullanıyorum ama Adıyaman merkezde yani çarşının tam ortasında sorunsuz bir şekilde çekiyor, çarşıdan 2000 metre uzakta evim var çevresi açık yüksek binalar yok üst katta oturuyorum fakat 3g 2 dakikada bir gidiyor, internet yok diye telefon uyarı veriyor edge ye düşüyor, caddye inince şebeke yok diyor, Adıyaman merkez dışında özellikle yeni mahalle, yeni sanayi mahallesi, karapınar mahallesinde ana cadde üzerinde bile sorun yaşatıyor. 3g çekmiyor internet kullanamıyorum, 1200 dakikam var ya ses gelmiyor ya ses gitmiyor ya telefon kapanıyor. Yemin ederim çıldıracağım taahhütümün cezasını ödeyip değişeceğim operatörü.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan S.
  28 Ekim
  00:35

  Bilmiyorum bu konu ile ilgili bi çalışma yada iyileştirme yapıldımı ama halen hiç bi değişiklik yok kaç dakikadır servis yok diyen telefonumu uçak moduna alıp kapatıyorumki şebeke gelsin. Büyük şehir olma yolunda ilerleyen bi ilde en büyük operatörlerden birinin bize yaşattığı bu can sıkıcı ve moral bozucu şebeke sorunundan dolayı inanılmaz kızgınım ve operatörümü değiştirmekte kararlıyım

 • 23 Ekim
  09:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  15:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş