Avea Adıma Habersiz Hat Açmış.

Ramazan B. |

Haberim olmadan üzerime hat açılmış. Tesadüfen e-devlette gezinirken mobil hat sorgula yaptım ve üzerime haberim olmadan açılan bir hat olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım ve kimin açtığının belli olmadığını söylediler. Böyle bir şey imkansız. Hat açılması için sözleşme alınır ve gönderen bayii de bilinir ama bilmiyoruz diyorlar. Sadece geçiştirdiler şaşkınlık içindeyim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Usulsüz Hat İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan B.
  02 Şubat
  15:44

  müşteri hizmetlerinizdekiler bazen aradığımda sistemde bakım var yalanına başvuruyolar hiç hoş değil yine de teşekkürler yardımcı oldunuz.

 • 02 Şubat
  14:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ramazan B.
  12 Ocak
  11:45

  aveadan ses geldi turkcell açmış hattı tşk. avea

 • 11 Ocak
  12:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş