Avea Adıma Habersiz Hat Açıp Mağdur Ediyor.

Bayram D. |

Avea operatörünün ve alt bayilerininin benim bilgim dışında faturalı veya kontörlü hat ve cihaz kampanyalarından benim bilgim dışında kimlik bilgilerim kullanılarak hat düzenlemiş olmaları beni mağdur etmiştir. Bununla ilgili olarak yasal süreci başlatmış olduğumu bildirir ve bundan sonra herhangi bir şekilde kurum ya da kuruluşlar tarafından bu şekilde düzenlenen hatlarda sorumlu olmayacağımı bildirir, gelecek olan faturaların tarafımca kabul etmediğimi kamuoyuna duyururum. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  11:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Şubat
  13:02

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş