Avea Adıma Habersiz Açılan Hat!

Ceyhun Ö. |

Hayatım boyunca Avea bayilerine girmemiş biri olarak adıma açılmış 2 adet Avea hattı mevcut olduğunu E-devlet sorgulamasında gördüm. Bu durumu Avea'ya ilettiğimde kendilerinin bir şey yapamayacaklarını savcılığa suç duyurusunda bulunmam gerektiğini belirttiler. Kendilerinin sorumlu olup olmadığını sorduğumda ise hiçbir yanıt alamadım. Hat açılışı yaparlarken nelere dikkat ediliyor, bayiilerini hiç denetlemiyorlar mı cevap verebilirlerse sevinirim. Bu hatlardan doğacak borç vs. şeylerden de tarafımın sorumlu tutulamayacağını buradan kendilerine belirtiyorum.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  10:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ekim
  15:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş