Avea Adıma Faturalı Hat Açılmasına İzin Veriyor!

Mahmut Sami K. |

Bilgim dahilinden olmadan benim kimlik bilgilerimle ikamet il muhaberim ve adıma kayıtlı fatura ibrazı alınmadan ve tarafımdan ıslak imza alınmadan 3 farklı faturalı hat alınıp bu hatalar kullanılmış ve şu anda borcu bulunmaktadır savcılığa, BTK'ya , tüketici haklarına gerekli başvuruları
yapmış bulunmaktayım.

Konu ile ilgili mağduriyet ve tazminat davası açacağım. Koskoca bir firma nasıl olur da benim adıma hat açılmasına izin verebilir? Avea müşteri hizmetleri konu ile ilgili destek vermedi. Konu ile ilgili bilgilendirme bile yapmadılar.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  12:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Eylül
  16:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş