Avea Adıma Açılan Hattı İptal Etmiyor.

Ahmet K. |

Kimlik bilgilerim kullanılarak adıma iki hat açıldığını 7 ay önce öğrendim. bilgim dahilinde olmayan bu hatların benle ilgili olmadığına dair savcılık belgesini ve dilekçemi 5 defa fax ile ve bir defa da iadeli taahhütlü posta yoluyla Avea'ya gönderdim. 21 şubatta işleme alındığını geri dönüleceğini bildirdiler. Bu süreçte belki 40 defa müşteri hizmetleri ile görüştüm.

1 ay sonra ben aradığımda evrakların ulaşmadığı bildirildi. Mart ayında tekrar gönderdim işleme alındı savcılarımız ilgileniyor denildi. 20 mayısta aradım ve müşteri hizmetlerinin yanıtı: hiç bir evrakınız görünmüyor bizde. Taahhütlü dilekçemin bile işleme alınmaması bir suç iken, Avea'nın bu hizmeti beni hayal kırıklığına uğrattı.

Etiketler :

Abonelik İptal Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  30 Mayıs
  08:18

  şikayetin bildirilmesi sonrası geri dönüşün hemen olması beni açıkçası şaşırttı. fakat sorun yine aynı değişen bir şey yok. 21 mart 2013'te gönderdiğiniz evraklar elimize geçti, biz inceleme başlattık denildi. 21 mayısta ise inceleme sonucu dilekçemin eksik olduğu söylendi. bir evrakın eksik olduğu 2 ay sonra bildiriliyor. bu 2 aylık süreçtede 20 defa işlem için aradım, böyle bir şey iletilmedi. 21 mayıstan sonra evraklarımı 3 defa mail yoluyla gönderdim. hala koskoca AVEA şirketinin eline ulaşmamış. önceki sıkıntılardan farkı yok. sabırla evrakımın AVEA'nın eline geçmesini bekliyorum...

 • 21 Mayıs
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  10:24

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş