Avea Adıma Abonelik İşlemi Gerçekleştirmiş!

Emre A. |

0554 284**** numarasıyla benim adıma ama benim haberim olmadan 29.02.2008 tarihinde bir Avea hat açılışı yapmışlar durumdan 16 mayısta mobil hat sorgulamayla haberdar oldum iptal ettim, hat başvuru yapılırken verilmiş olan kimlik fotokopisi ve hat başvuru formunun tarafıma gönderilmesini istiyorum ama bunu kabul etmiyorlar Hattı İzmir'den açmışlar ve ben İzmir'de askerlik hizmetim(2006-2006) hariç bulunmadım. Tarafıma bu evrakların gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  23 Mayıs
  20:25

  Tarafıma arama yapılmış, fakat diğer GSM operatörleri gibi davranamayacakları tarafıma istenilen belgelerin kati suretle göndermeyecekleri ANCAK SAVCILIĞA BAŞVURMAM durumunda göndereceklerini ( kısacası savcılığa başvurursam bu bilgilere ulaşabileceğiz aksi taktirde bana yardımcı olmayacaklarını) söylenilmiştir. DETAYLI BİLGİ VERİMİŞTİRDEN KASIT BUNDDAN İBARETTİR.

 • 23 Mayıs
  14:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Mayıs
  12:44

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş