Avea Açma Kapama Ücreti Alıyor!

Murat D. |

Yasaya göre artık kullanıcıdan hat açma kapama ücreti alınamamasına rağmen Avea buna uymayarak aylardır benden tek yönlü ve çift yönlü hat açma kapama ücreti almaktadır. Bunun yasal olmadığını müşteri hizmetlerine iletmeme rağmen yasal değil fakat Avea alıyor denilmektedir. Bugüne kadar alınan hat açma kapama ücretlerinin hesaplanarak faizi ile hesabıma aktarılmaz ise Avea'ya dava açacağım ve bundan sonraki faturalarımı ödemeyeceğim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  15:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.11.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Kasım
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş