Avea Açık Hat Devir İşlemi İçin Para İstediler!

Deniz Ç. |

Bugün Eskişehir İki Eylül Caddesi'ndeki Engiz İletişim Avea abone merkezine açık hat devir işlemi yapmak için gittim. BTK kararı gereği kullandığım hattı üstüme almak istediğimi söyledim. 5 TL devir ücreti istediler. Kendilerine "BTK kararı var, 1 Ekim 2013'e kadar masrafı size ait olmak üzere hattımı üzerime alma işlemini yapmalısınız" dedim, "ücretsiz yapmıyoruz öyle bir şey yok"dediler.Hat devrini ücretsiz yapmadılar.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  08:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Deniz Ç.
  01 Ağustos
  10:44

  bugün saat 10.30da avea müşteri hizmetlerinden aradılar bayi ile görüşmüşler bayi de işlem ücreti istemedik demiş.Şimdi gidip
  ücretsiz yapabilirsiniz dediler. Yine 5dk sonra eskişehir iki eylül cad. engiz iletişime tekrar gittim. Ücretsiz devir yapmıyoruz öyle bişey yok bizi arayan yok diyerek yine açık hat devir işlemini yapmadılar. Avea gibi bir firmaya yakıştıramadım doğrusu. Müşteriyi maymun gibi bir oraya bir buraya oynatıyorsunuz. Müşteri hizmetleri ücretsiz gidin yapın diyor bayiye gidince 5 lira ücreti var biz almıyoruz avea merkez alıyor diyor. Ya bayiniz yalan söylüyor ya siz beni oyalıyorsunuz.

 • 31 Temmuz
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş