Avea Abonelik İptal İşlemini Uzattı!

Mustafa İ. |

Yaklaşık 2 yıl önce aldığım Avea 3G data hattımı taahhüt süremin sona ermesinden bir kaç ay sonra (25.12.2013) iptal ettirmek istedim. Avea bayiine gidip gereken işlemleri yaptım ve iptal işlemini gerçekleştirdim. Fatura kesim tarihinden (27.12.2013) 1 gün sonra Avea müşteri hizmetleri beni arayarak iptal işlemini gerçekleştirdi. Buraya kadar her şey normal, anormal olan ise hattı alırken 1 saatte açılan hat kapatılırken nasıl oluyor da 7 günde kapanıyor ve benim kapatmak üzere yaptığım başvuru tarihi dikkate alınmadan hizmet almadığım döneme ait bedel benden nasıl talep ediliyor.
Buradan da bir çözüm elde edemezsem adli merciler ile çözeceğim bu sorunu sanıyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa İ.
  22 Ocak
  16:19

  Konu Herhangi Bir Şekilde Çözümlenmedi. Sadece Siz Emrivaki Yaparak Bildirme Zahmetinde Bulundunuz. Ne Müşteri Memnuniyeti Ne de Problemin Çözümü Umurunuzda..
  Kesinlikle Negatif Reklamınızı Yapacağımı Bilmenizi İsterim. Çok Çok Başarısızsınız...

 • 17 Ocak
  16:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa İ.
  07 Ocak
  17:31

  Çözüm Üretmek Yerine Nasihat Vermeyi Kural Edinmiş, Standart Belirlediğini Sanan Ama Standart Statüsünün Çok Çok Altında Hizmet Veren Başarısız ve Müşteri Memnuniyetini Hiçe Sayan Bir Firma.

 • 04 Ocak
  10:55

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş