Avea Abonelerine Bozuk Telefon Satıyor!

Sinan Ç. |

Bir ay önce 2 yıl taahhüt vererek Avea inTouch 2 cep telefonu aldım. bir ay geçmeden telefon bozuldu ya da kusurlu mal çıktı. Donma, kendi kendine resetleme, fabrika ayarlarına dönme, video çekimi sessiz olma vb. Aldığım bayiye gittim değiştirmek için bana telefonu kendilerine vermemi İstanbul'a göndereceklerini ancak 20 gün sonra geleceğini söylediler.

İnternette araştırdım Avea bozuk telefonları satıyormuş. Türkiye'ye mal olmuş bir şirketsiniz. Kendi abonelerinize bozuk mal satıyorsunuz. Bir aylık tel bozulur mu?

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  17:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Eylül
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş