Avea AArama Yapmadan ve Mesaj Atmadan TL Gidiyor!

Deniz Evren T. |

Avea'nın yıkılan paket tarifesini kullanıyorum. Yaklaşık iki gün önce 19. 90 krş olan tarife ücretini yükledim. Paketin yenilendiğini görmek için gerekli sms i attım. Bakiyemin 18. küsür kaldığını gördüm. Telsiz ücretini kesmişler. Telefonu hiç bir şekilde kullanmadan cebime koydum. on dakikayı bulmadı eve varmam.

Telefonu cebimden çıkartım. bakiyeyi sorguladım tekrar , bu sefer 13 lira kaldığını gördüm. Avea bunu sürekli yapıyor . Zaten müşteri hizmetlerine ulaşmak resmen bir haftayı buluyor. İşinizi gücünüzü bırakıp o gün sıkıntınızı iletmek için ter dökmeniz gerekiyor. Telefonumu kontrol ettim yapılan her hangi bir arama veya sms gönderimi yok . Şikateyçiyim.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  15:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Deniz Evren T.
  23 Mayıs
  19:56

  bana ulaşın sayın avea yöneticileri !

 • 21 Mayıs
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş