Avea 9712'ye Mesaj Atmışım Gibi Gösteriliyor!

Mustafa A. |

Bugün incelerken şans eseri farkettim. Şubat ayında 9712'e 3 adet sms göndermişim gibi görünüyorum. Bu nasıl bir şey. Müşteri temsilcisinin tarafıma ulaşmasını istiyorum. Durumu inceleyip paramı iade edin. Hakem heyetine vereceğim 1 dilekçe yeterli.Olayın çözülmemesi veya tekrarı halinde h.heyetine dilekçemi verip başka bir operatöre geçeceğim.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  17 Nisan
  22:04

  Avea gönderilen resim vb MMS mesajlarını faturada 9712'ye SMS atılmış gibi gösterdiği için karışıklık ortaya çıkıyor. Bu durum benim gibi ilk defa karşılaşanlar için kötü bir tecrübe yaşatıyor. Avea'nın faturaları doğru düzgün göstermesi gerekir.

 • 17 Nisan
  21:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş