Avea 9696 Ödemeli Arama Servisi Fahiş Fiyata Hizmet Veriyor!

Samet M. |

9696 Avea ödemeli arama servisi kullanıcıyı yanlış bilgilendirerek sahip olduğu tarife, paket hiçbir şeyi dikkate almadan fahiş fiyatlarla hizmet veriyor!

Kabul ettiğim ödemeli aramalar tarifem üzerinden değilde tarifem dışında dakikası 50 kuruş olmak üzere faturama yansıltımıştır. Bu yüzden gelmesi gereken tutardan 120 lira fazla gelmiştir faturam. Bunun düzeltilmesini haksız yere faturama yansıtılan tutarın silinmesini istiyorum!

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  18:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Samet M.
  20 Eylül
  21:29

  2 gün geçti hala bana bir dönüş yapılmadı!
  Buraya standart mesaj yazmak sorunları çözmüyor!

 • 18 Eylül
  16:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş