Avea 9333 Tarafından Sürekli Taciz Ediliyorum!

Esra A. |

Aynı konu yüzünden açtığım 6. çağrıya da sonuç bulunamaması nedeni ile artık konuyu yargı sürecine mi taşısam, operatörümü değiştirsem karar verebilmiş değilim. 7/24 "9333" tarafından aranıyorum ısrarla, inatla, azimle... Bugün 6. kez tamam engelledik bir daha olmayacak denmesine rağmen yine aynı sorun devam ediyor. Şu an saat 17:24 ve ben sabahın 08:00'inden beri 5. kez arandım. Hasta mıyım, uyuyor muyum, vakit geç mi, erken mi yerli yersiz sürekli taciz ediliyorum. Yeter artık, gerçekten yeter!

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ağustos
  09:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş