Avea 9222 Sor Öğren Haber Servisi Aboneliği.

Ayşegül B. |

506****912 numaralı hattın sahibiyim. Normalde 39 TL olan faturam 71.50 TL geldi. Bunun nedenini öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda Avea sor öğren haber merkezine abonelik yapıldığı söylendi.

Benim böyle bir abonelikten haberim yok. Müşteri hizmetleri faturamın tamamının ödenmesi gerektiğini söyledi. Bu faturayı ödemek istemiyorum. Benim iznim, bilgim olmadan beni üye yapmışlar. İçerik servisleri adı altında yüksek faturayı kabul etmiyorum. Avea' dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  13:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Temmuz
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş