Avea 800 TL Fatura Çıkardı!

İlker Ş. |

Müşteri memnuniyetsizliği konusunda arayıpta bulamayacağınız tek firma! Arkadaşlar 55 liralık tarifemde bir aşım yapmışım, aksini iddia etmiyorum ancak tam 800 liralık bir fatura çıktı önüme ve genel müdürlük beni faturam kesilmeden arayıp tehditkar bir şekilde hemen ertesi gün 400 tl ödememi ödemezsem hattımın kısıtlanacağını falan söyledi.

800 lira olana kadar neredeydin Avea ? Nasıl olsa bu adam aşıyor ses çıkarmayın bekleyin yüksek bir rakama ulaşınca alırız! Zihniyetini benimsemişler ve kendi bayileri arayın indirim isteyin isteseler yaparlar dedikleri halde müşteri "hizmetleri" hikayeden sekreter gibi telefonlara bakıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  15:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Ekim
  12:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş