Avea 8 Yıllık Hattımı Bilgim Dışında Taşıdı ve Beni İcraya Verdi!

Sibel Z. |

0505675**** no lu 8 yıldır benim üzerime olan Avea hattımı, ocak ayında birisi arayarak ''BTK dan sorgulattım hat benim üzerime Turkcell e taşıyacağım'' dedi. Bunun üzerine Avea müşteri hizmetlerini aradım ve hattın benim üzerime olduğunu şahsın hiçbir işlem yapamayacağını söylediler.Birkaç gün sonra hattım kapandı.

Avea müşteri hizmetlerini aradım, hattın Turkcell e taşındığını ve hiçbir işlem yapamayacaklarını söylediler.Turkcell i aradım oradan da aynı cevabı aldım. Arayan şahıs hattımı şuan kullanıyor. Avea da taahhüdü bozduğum için bana 400 tl lik borç çıkartıp beni icraya verdi. Avea müşteri hizmetlerini aradım ve borcunuzu ödeyip mahkemeye verin gerekirse paranız yatırılır cevabını aldım.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş