11 Nisan 2013

Avea 8 Yıl Sonra Fatura Çıkartıldı!

8 yıl önce tüm borçlarını ödeyerek kapattığımız 505 758 **** nolu telefon hattına 2005 yılı şubat ayına ait 40.23 TL borç çıkartılmış ve yasal takip için avukata verilmiş 8 yıldır hiç haberimiz olmayan ve yine haberimiz olmadan avukata verilen bir borcu yasal takip tehdidi ile avukattan öğrendim.

AVEA bu borcun doğru olduğunu, önceki ve sonraki faturaların ödenmiş olduğunu söylüyor ama 8 yıl neden beklendiğini hakkında tatmin edici bilgi veremiyor. Zaten 8 yıldır kullanılmayan bir telefona 8 yıl sonra fatura çıkartmanın izahı olması mümkün değil. AVEA nın kendi sisteminden kaynaklanan bir hata nedeniyle fatura bana ikinci defa ödettirildi. Etik dışı bu olayı AVEA ya yakıştıramadım.

Ümit 29 Okunma

Cevaplar

 • Ümit27 Temmuz 2013

  Firmayla 10 yıllık aboneliğim var ancak bu olay AVEA nın bendeki itibarını sıfırlamıştır. Defalarca 8 yıl önce kapatılan telefonu aradılarsa ulaşamamaları normal ama icra takibi için tehdit edilen telefonum her zaman açıktı ama aranmadım.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.04.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ümit12 Nisan 2013

  Şikayetimle ilgili bana ulaşıldı. 8 yıl sonra fatura tahsil etmenin yöntemleri anlamsız laf kalabalığı ve detaylı bir saçmalama ile anlatılmaya çalışıldı. Sonuç değişmedi AVEA 8 yıl sonra 40.23 TL yi ikince defa ödetmekte ısrar ediyor. Bu faturayı müzeye kaldırmaları gerekiyor. En geç ödenen fatura olarak . AVEA ya yakışmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön