Avea 8 Yıl Sonra Borç Çıkardı!

Nami A. |

Gerçi firma yönetimleri kendi illegal uygulamalarını legal hale getirselerde yine bildiklerini okusalarda sizler sayesinde hiç geri dönme zahmetinde bulunuyorlar. Ben 8 yıl önce aveadan kastamonu'da borçlarımı tamamen ödeyerek başka operatöre geçtim. yıl 2013 MART 19 bana , 2007 yılından fatura borcu çıkarılmış.

Ben Avea da işlemini doğru yapmayan elemanın hatasını çekmek istemiyorum. Bana çağrı merkezindeki eleman gidin Kastamonu'dan kaytlarınıza bakın diyor. 17 lira için Kocaeli'den otobüse binip Kastamonu'dan araştırıp gelmemi öneriyor. Sanki kendileri ana merkezden öğrenemiyor. Ben bu parayı ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  16:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Mart
  16:03

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş