21 Kasım 2015

Avea 7979 Servisine Aracı Oluyor!

Bu ay Avea faturamdaki fazlalığa istinaden müşteri hizmetlerini aradığımda 7979 servis üzerinden abonelik başlattığımı söylediler 70 TL faturama yansıttıklarını da. Facebook üzerinde bir reklama tıkladığımda anında bir mesaj geldi abonelik bedeli hakkında sonra hemen iptal mesajı göndermiştim lakin meblağ iptal olmamış. Benim Avea ile taahhüt dışında bir anlaşmam yok kendilerine de söyledim. Buna nasıl alet olduklarını da sordum fakat şikayetime cevap gelmedi.

Aynur 112 Okunma

Cevaplar

  • Aynur24 Kasım 2015

    Merhaba yukarıdaki konuya istinaden 56 TL'lik rakam icralikev sitesi tarafından iade ediliyor. Fakat 14 TL'lik abonelik -ki hangi firma bilmiyorum-henüz iade olmadı. Avea bu parayı da hangi servis üzerinden kestirdiyse iade etsin lütfen.

  • Aynur24 Kasım 2015

    Merhaba, şikayetim burada yayınlandıktan sonra Facebook üzerinde reklamları olan icralikev diye bir firmadan beni arayıp 56 TL'lik abonelik ücretini iade ettiler. Fakat hangi firma olduğunu bilmediğim yine 7979 servis üzerinden abonelik ücreti 14 TL alan bir firma daha var. Onun için Avea henüz bir geri dönüş yapmadı.Bu ücretin de tarafıma iade edilmesini istiyorum Avea yetkililerinden.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön