06 Kasım 2014

Avea 7 Günlük Kullanıma 30 Günlük Ücret İsteniyor!

30 eylül 2014 de Avea'dan numara taşımayla V**geçtim. 17 aralıkta ödemem için 44 TL yani 30 günlük fatura geldi. Müşteri hizmetleri hesap kesim tarihini 7 gün geçtiğim için uygulamanın bu olduğunu söyledi. 23 günlük haksız bir kazanç söz konusudur. Zaten bu haksız uygulamaları yüzünden on yıllık müşterisi olduğum Avea'yı terk etmiştim. Ayrıldıktan sonrada beni yanıltmadılar.

Tanju 85 Okunma

Cevaplar

  • Tanju06 Kasım 2014

    Avea cevap olarak bu uygulamanın normal olduğunu bildirdi.yani 7 günlük kullanım için 30 günlük ücret almak haklarıymiş.firmayı bu tüketici haklarını hiçe sayan tutumu nedeniyle şiddetle kınıyorum.ayrica bu konuyu btk ve tüketici hakem heyetine de taşımayı bir yurttaşlık gorevi sayıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön