Avea 678 TL Fatura Nasıl Olabilir?

Derya E. |

Avea kullanmaya başladığımdan beri hiç 200 Milyon altında fatura ödemedim tarifem ekstralarla 139 tl'ye gelen bir tarife olduğu halde. Ayrıca bu tarife 3000 dk konuşma ve sınırsız internet içeren bir paket, bu pakete bakıldığında internet sitesinde yok ve daha uygun konuşma paketleri olduğu halde müşteri hizmetlerinin bilgilendirdiği de yok. Her şeyi geçtik, 678 tl'lik bir fatura nasıl mümkün olabiliyor? Paketteki konuşma 1900 dk kadar aşıldığı söyleniyor, ki o da meçhul. Varsayalım ki öyle dakika başına 43,89 kuruş ile hesaplanan bir ücretlendirme olduğu halde benim faturam nasıl 678 TL gelebiliyor? Ya biz hesap yapmayı bilmiyoruz, ya da Avea kafasına göre fatura çıkartıyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Aşımı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  15:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Nisan
  10:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş