Avea 6670 No.lu Servis...

Alkan Ç. |

6670 no.lu servise hiçbir şekilde üye olmamama rağmen çok sayıda ücret kesilmiş. Ne bir SMS ne de başka hiçbir servis için bir onaylama yapmadım. Avea kullanıcısı olarak bu konuya acil çözüm bekliyorum bu ücretin iptalini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alkan Ç.
  04 Eylül
  18:35

  Bu yazdıklarımı zaten müşteri hizmetlerini tekrar aradıktan sonra yazdım boş konusmuyoruz burada herhalde yapılan hiçbişe yok teşekkürler Avea...

 • 03 Eylül
  13:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Alkan Ç.
  02 Eylül
  12:28

  İnternet sitelerindeki reklamlara tıklarsak olabileceği söyleniyor müşteri hizmetlerinde bu nasıl bir rezilliktir bir siteye girdiğimizde 10 tane reklam çıkıyor önümüze yanlıslıkla birine tıklayınca 50 TL ücret kesiyorlar. Avea gibi bir şirketin böyle basit oyunlara göbek bağlaması gerçekten üzücü müşteriyi mağdur etmeye bayılan bir operatör haline geldi Avea herhangi bir işlem yapılmazsa hattımı değiştireceğim.

 • 31 Ağustos
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş