Avea 64 KB Sim Kartın Çekim Sorunu Var!

Teoman Ç. |

Avea müşteri hizmetlerine ve hattı almış olduğum bayiye bu durumu bildirmeme rağmen hiçbir çözümde bulunulmadı. Hattımı eski model telefonlara taktığım zaman hiç bir sorun çıkmadan kullanabiliyorum. Sorunun 64 Kb olduğu için akıllı telefonlardan bazılarına adapte olmakta problem çıkaracağını öğrendim bunun için kartımı 128 Kb ile değiştirmem gerektiğini öğrendim.Kartımı almış olduğum bayide hiç 128 Kb kart olmadığı için sorunum hala devam ediyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Kapsama Alanı-Şebeke Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  14:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Teoman Ç.
  22 Ocak
  15:02

  hiç bir şekilde mağduriyetim giderilmemiştir.

 • Teoman Ç.
  17 Ocak
  20:23

  500 numaralı hattınızı aradığım zaman Bana saçma salak mantıksız bir açıklama yapıyorlar numaramın sadece bir telefona sabitlenmesi gibi mantıksız bir açıklama. diyelim ki madem böyle bir durum var ben ömür boyunca tek bir telefon mu kullanacağım. artık bu sorunumun çözülemeyeceği kesinlik kazandığına göre kullanmakta olduğum hatlarımın iptalinden başka bir seçenek kalmamıştır.

 • 17 Ocak
  11:08

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş