Avea 6 Yıllık Müşteriyi 1 Aylık Müşteriye Tercih Etme!

Ahmet Ö. |

Avea kurumunun 6 yıldır kullanıcısıyım. Benden kaynaklanan tarife seçim hatamdan dolayı 240 tl ödemek zorunda kaldım (sınırsız kullanım paketi 150 tl civarlarında iken), aslında hatanın yarısı bende olduğu kadar yarısı da Avea da, nedeni ise dışardan gelen geçici kullanıcılara yaptığı sayısız kıyağa rağmen sabit sadık kullanıcılarına hiçbir kolaylık sağlamamaktadır. düşünce yapısı ne de olsa elimizde olması üzücüdür. Bu meblağı ödediğim andan itibaren Avea'yla ilişkim tamamen bitmiş olacaktır.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  15:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Nisan
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş