25 Nisan 2013

Avea 6 Yıl Sonra Gelen Kapatma Ücreti!

2007 yılında numaraları 505938**** ve 505938**** olan iki adet Avea hattımı, olan bütün borçlarını ödeyip kapattım. 11/04/2013 tarihinde bir hukuk bürosundan ödenmemiş avea borcumun olduğuna dair bir mesaj aldım. bu hukuk bürosunu aradığımda ödenmemiş borcumun değil, fatura kapatma ücretinin ödenmediği bilgisi geldi ve toplam 48 tl borcum olduğu söylendi. ben de icra takibi ile uğraşmamak için bu borcu 12/04/2013 te bir avea bayisine ödedim. fakat neden 2007 yılında değil de 2013 yılında benim böyle bir borçtan haberim oluyor. ben bu konuda tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. ayrıca borcu ödememe rağmen 2 haftadır hukuk bürosunun sisteminde görülmüyor.

Emine 40 Okunma

Cevaplar

  • Emine25 Nisan 2013

    bana avea telefon ile geri döndü. fakat hukuk bürosunun aksine olan borcumun kapatma ücreti değil son faturam olduğu söylendi. ben şimdi hangisine inanacağım. ayrıca eğer bu avea nın dediği gibi fatura borcu ise; acaba kapatma ücreti adı altında bir ücret talep ediyorlar mı. bunu öğrenmek için 6 yıl daha beklemek istemiyorum. yine ben fatura borcu ise faturanın, kapatma ücreti ise hattı alırken yaptığım sözleşmenin tarafıma gönderilmesini ve var olan tezatın net olarak ortadan kalkmasını talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön