Avea 6 Ay Dediği Paketi 3 Ay Kullandırdı!

Derya K. |

Yaklaşık yedi sekiz ay önce kontörlü hattan faturalı hatta geçiş yaptım. Geçiş yaparken İzmir tarifesi üzerinden 6 ay boyunca kullanabileceğim 5000 sms hatta yükleneceğini söylediler. Ancak 3 ay sonra mesajlardan ücret alınmaya başlandı. Ben belki yanlış anlamışımdır diye hiç kurcalamadım ki zaten döküman istediğinizde ekstra bir ücret ödüyorsunuz.

1 gün önce telefonuma ilk 6 ay sunulan 5000 sms hediyesi sona ermiştir mesajı geldi. Madem benim hala devam eden böyle bir hakkım vardı da Avea bunu neden 3 ayda kesti? Telefonla kendilerine ulaşmaya çalıştım ama çağrı merkezlerindeki call center elemanına ulaşabilmek mümkün değil.

Etiketler :

Erişim Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  19:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ekim
  08:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş