07 Mayıs 2013

Avea 5GB Aşımsız Jet Modemim Çok Çok Hızlı Kota Yiyor!

Avea 5gb aşımsız jet modem kullanıyorum. Hiçbir indirme işlemi yapmadan (video, müzik, film vs. ) internete girdiğim anda nerdeyse daha sayfa bile açmadan aşırı bir kullanım varmış gibi mb lar tık tık tık gidiyor. Dün 15 dklık kullanım için tam tamına 200mb kullandı ! Modemi takıp çıkarıp tekrar denedim. Hiçbir değişiklik olmadı.

Şuan bu şikayeti yazarken de aynı şey söz konusu. Daha önce ilk 2 ay boyunca 5gb kotayı bitiremediğim halde son ay hem 5gb kotam bitti hem de üstüne ek paket almak zorunda kaldım. Ama şuan korkudan ek paketim olmasına rağmen internete giremiyorum. Ayrıca faturam her ay farklı farklı ve olması gerekenden yüksek geliyor.

Zeynep 466 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Zeynep09 Mayıs 2013

    Araştırılma yapılabilmesi için kullandığım jet modemin numarası gerekmiyor mu ? Bunu bilmeden nasıl inceleme yapacaksınız merak ediyorum ?

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön