Avea 5454 Servisine Ücret Yansıtılmış.

Sinan A. |

Normal ödememin haricinde karşılaştığım fatura için aradığım müşteri hizmetleri bunun 5454 aboneliği olduğunu ve Avea ile hiçbir bağlantısı olmadığını bununla ilgili msg aldığımı belirttiler. Öyle ise sorarım bağlantınız yoksa neden siz fatura ediyorsunuz fatura ederken bana onay msg'ı attınız mı atmadıysanız nasıl ücretlendirme yapıyorsunuz.

Ayrıca defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmayan bir müşteri servisi ile karşılaşıyorum, her defasında farklı bilgiler verip şikayet talebi oluşturamayız, girmişsiniz ki fatura gelmiş gibi karşılıklar alıyorum. Yüzlerce kişinin rahatsız olduğu bu konu ile gereken yapılmaz ise Tüketici Heyetine başvuracağım.0537931****.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Temmuz
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş