Avea 5454 Servisi Sorgusuz Sualsiz Kesinti Yaptı!

Emre S. |

30 tl yükledim ve ayrı ayrı 14'er tl kesinti oldu hattımdan sorgusuz sualsiz.Avea'yı aradığımda bir servise üye olduğumu bundan dolayı hattımdan para kesildiği bilgisini verdiler. Ben hiç bir şekilde bir yere üye olmadım.5454'den 2 kere mesaj geldiğini söylediler fakat bana 5454'den herhangi bir mesajda gelmedi toplamda 40 tl'den fazla bir kesinti olacağı söylendi telefonda görüştüğümde. Kesilen paramın iadesini istiyorum. İade yapılmayacaksa üyelik işleminin hangi mac adresi IP numarası üzerinden yapıldığı bana 5454'den gönderildiği iddia edilen mesajların ayrıca üyelik yaptıysam üyelik mesajının da yazılı dökümünü istiyorum ilgili merciilere şikayette bulunmak için.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  16:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Haziran
  15:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş