Avea 5454 İçerik Servisine Üye Yapıldım!

Ahmet E. |

Cep telefonumuza bir servisten Video Plus adı altında üyelik yaptığımızı ve haftalık 14 TL tutarında para yansıyacağı bir mesaj geldi. Avea müşteri temsilciliğini aradım servis hizmetlerinin kendileri tarafından verilmediğini söylediler. Servisin numarasını verdiler aradım bilmem şu tarihte şu videoya tıklamışız da gelen onay sorusuna da evet demişiz. Tek dedikleri bu. Bizzat bilişim işleri ile uğraştığım için böyle bir şey yapmadığımızı söylüyorum kabul etmiyorlar. Ödemeye mecbursun dediler. Yasal yollara başvuracağım. Burada asıl Avea'nın müşterilerini mağdur ettiğini düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  14:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Haziran
  12:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş