Avea 5454 İçerik Servisi Üyeliği Yapılmış.

Lütfi K. |

07.05.2014 tarihinde 5454 adı altında tarafıma üyelik mesajı gönderildi bu mesajı dikkate alıp cevaplandırmadın fakat üye yapılmışım ve bu ay ki faturam 30 tl gelmesi gerekirken 86 tl geldi. Ben böyle içeriği kullanmadım mesajın altındaki numarayı aradığımda Avea müşteri hizmetleri oyun eğlence servisi çıktı ben bu servisten ne oyun ne de video gibi benzeri bir hizmeti kullanmadım. Eğer kullandığımı iddia ediyorlarsa bunu bana detaylı bir şekilde yazılı olarak ispatlasınlar. Aksi taktirde bu konudaki mağduriyetimin giderilmesi ve tarafıma gönderilen faturanın düzeltilmesini ve buna bir son verilip birçok müşteriyi de mağdur etmesinler.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lütfi K.
  03 Haziran
  13:30

  Sanırım Yapmış olduğum şikayet ile ilgili bugün avea tarafından arandım fakat müsait olmadığım için cevaplayamadın karşılında birkaç defa aradım cevap vermediler

 • 29 Mayıs
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş