Avea 500 MB Hediye İnternet Yanıltması!

Sedat G. |

Avea'nın 9 yıldır müşterileri olmam şerefine bana 5 gün boyunca hediye ettiklerini söyledikleri 500 MB internet, Avea içi sınırsız konuşma ve SMS mesajı üzerine, hattımda tanımlı internet paketi olmamasına rağmen interneti açtım ve 12 liralık bakiyem 30 saniye içinde sıfırlandı -daha olsaydı onlarda gidecekti-. Zararımın karşılanmasını talep ediyorum. Müşteri hizmetlerinde de canlı kanlı biriyle konuşamamak, operatöre dahi bağlanamamak ve saatlerce bekletilmek de kar sağlamak amacıyla seçtiğiniz bir yöntem midir, nedir?

Etiketler :

Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  16:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Sedat G.
  03 Ekim
  13:27

  Dün Avea müşteri hizmetlerinin gelen çağrsına cevap vermediğim için müşteri hizmetlerini aradım ve dosyanın açık olduğu ilgili kişilerin tekrar arayacağını söylediler fakat bugün dosyanın sonucundan memnun olup olmadığımı soran bir ankete katılmamı istediler. Bu süreç nasıl işliyor?

 • 02 Ekim
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş