Avea 50 TL Pasaport Kayıt Ücreti Alıyor!

Atakağan E. |

Yaklaşık 1-1,5 ay önce yurt dışından gelen Samsung Galaxy S3 Telefonumu pasaport kaydı yaptırmak için Avea bayiisine gittim. Benden pasaport kayıt ücreti için 50 TL aldılar. Neden bu kadar fazla diye sorduğumda ise telefona göre kayıt ücret fiyatı değişiyor dediler. Diğer operatör bayiilerinde bu fiyat 20 TL iken niye benden 50 TL aldılar. Bu adil mi?

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  15:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Eylül
  16:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş