Avea %50 Tarife Ücret İndirimi!

Oğuz Erkan Ö. |

Avea tarafından 12 ay taahhüt karşılığı yararlandığım kampanyamın geçen ay bittiğini ancak bu ay ki faturamda görebiliyorum. Avea bilgilendirme yapmıyor süre bitiminden önce insanlar neden uyarılmıyor mağdur ediliyor.Konu hakkında Avea yetkilileri beni bilgilendirirse sevinirim.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  18:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Oğuz Erkan Ö.
  24 Nisan
  10:46

  Ne güzel ilgilenemediler.Her zaman ki gibi aynı şeyler tekrar edildi durdu.Çözüm yerine kardeşim sözleşme bitiş tarihini bilseydin deniliyor.Eyvallah başım gözüm üstüne zaten numaramı taşıdım.

 • 14 Nisan
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş