03 Eylül 2013

Avea 50 Mb İnternete Fahiş Ücret Alıyor!

Avea'dan 9 TL'ye 1 gb internet tanışma paketi deneme fırsatı satın aldım. Kullandıktan sonra devam etmek istemediğim için iptal ettirdim. Fakat sonrasında gelen fatura adeta şaka gibiydi. Herhangi bir onayım alınmadan 50 mb daha internet kullandığımı beyan eden Avea, faturama ekstra 100 TL yansıtmış. 1000 mb=9 TL, 50 mb=100 TL.

Böyle bir uygulama dünyanın en pahalı internet sağlayıcılarında bile yok. Avea için tüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı belirtir, çekim gücü ve ses kalitesi açısından hiç de memnun olmadığım bu GSM firmasından bir an önce kurtulmaya çalışacağım.

Tolga 71 Okunma

Cevaplar

 • Tolga16 Eylül 2013

  Ulaşamamanızın nedeni çekim gücünden olabilir mi? Ankara'nın göbeğinde Ayrancıdayım, ancak sizin arayıpta ulaşamadığınız gibi, birçok arayan da ulaşamıyor maalesef. İnsanlardan 50MB için 100TL almak marifet değil, aldığınız paranın hakkını verebiliyor musunuz? Kendinize sormanız gereken soru bu olmalı.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Tolga06 Eylül 2013

  Bu arada 200 değil 2000(ikibin) katı.. tek sıfır eksik çıkmış..

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön