Avea 5 Aydır Hat Devrimi Yapmıyor.

Hakan K. |

Şirket hatlarımdan 2 tanesini Avea'nın kurumsal satış firması olan stratech aracılığı ile başka bir firmaya devretmek istedim, ilgili firmanın personeli benden ve diğer firmadan gerekli evrakları ve imzaları almasına rağmen 5 aydan fazla bir süredir devir işlemini gerçekleştirmedi. İlgili firmanın satış temsilcisini aradığımda telefonlarıma cevap vermiyorlar. Konu ile ilgili Avea firmasına defalarca kayıt bırakmama rağmen ilgilenmediler.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  07 Ekim
  15:40

  09.09.2015 tarihinde buradan yapmış olduğum Avea 5 aydır hat devrimi yapmıyor başlıklı şikayetimle ilgili firmayı defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde bana dönüş sağlamadıkları gibi dakikalarca hatta bekletip yüzüme telefon kapatıyorlar. Daha önceki şikayetimde belirttiğim üzere Avea iletişim firması olan stratech'e evrakları vermeme rağmen hattım devir olmadı merak ediyorum acaba benden aldıkları evraklarla stratech firması dolandırıcılık faaliyetinde mi bulunacaklar. Konu ile ilgili şirket bana dönüş yapmazsa savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

 • Hakan K.
  16 Eylül
  16:59

  Avea şirketi defalarca yazmama aramama rağmen benim şikayetimle ilgilenmiyor. 16/09/2015 tarihinde belirtilen numaraları aradım telefonumu kapatmamın ardından ilgili kişinin bana dönüş yapacağı bildirildi henüz arayan olmadı.

 • 14 Eylül
  12:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hakan K.
  11 Eylül
  19:43

  İncelemeleri başlattınız fakat aradan 3 gün geçmesine rağmen bir sonuç bildirmediniz. Benim evrak ve belgelerim acaba başka işlerdemi kullanıldı.

 • 09 Eylül
  09:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş