Avea 49 MB İnternet Kullanımına 101 TL Faturama Yansıtmış!

Ahmet K. |

Limitsiz 1gb adil kullanım sınırlı aylık 10tl lik internet paketimi iptal ettirdim sonrasında telefonum veri aktarımı yapmış v. s. 49 mb kullanım olmuş 101TL faturama yansıtılmış Avea'yı aradım dedim ki "aylık olarak 250-350 TL arası fatura ödeyen bir müşterinizim uzun zamandır abonenizim lütfen bunu düzeltin "diye rica ettim müşteri temsilcisi bayan arkadaş bir bayan olarak ancak bu kadar kaba olabilirdi eşiyle mi arası bozuktu artık neyse sıkıntısı düzeltmeyiz ödeyeceksiniz dedi alenen aylık bu kadar fatura ödeyen bir insanı kaybetmeyi göze alıyor musunuz diye soruyorum çokta tın hesabı yaptılar bende hattımı taşımaya karar verdim bunu da yazmamın sebebi iptal etmeniz değil herkesin bunu bilmesi gerekir.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  12:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Mayıs
  17:49

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş