Avea 42 MBit'lik İnternetinin 1 MBit'ten Farkı Yok!

Faruk K. |

Ben cepten aşırı internet tüketen birisiyim. O yüzden Avea'nın 4GB internetli olan faturalı Profesyonel600 Tarifesini kullanıyorum. 4GB (7,2Mbit hızında) internet bana yetmiyor esktra 25TL daha verip 2GB daha alıyorum. İnterneti zaten çok yavaş. Evlerdeki 1MBit'likler kadar.
Bu sıkıntıdan dolayı bu ay 29TL verip maksimum 42Mbit'e kadar çıkan Hızlı Sınırsız 2GB internet aldım ama bunun da 25 TL'likten farkı yok. 2 MBit'i zor görüyor.

Neymiş 42Mbit Max hızmış. Telefonun modeline, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna,kullanılan siteye göre değişirmiş. Galaxy S4 (Dual Carrier), Adana'nın Merkezi (Dümdüz şehir), günün her saati, upload'ı yüksek sitelerde bile yapyavaş. Avea'yı bırakma vakti geldi.

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  10:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  13:29

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş