02 Eylül 2013

Avea 400'den Fazla SMS Attığımı İddaa Ediyor!

Faturamda hakkım olan 250 sms hariç, 400'den fazla mesaj attığım belirtilmiş böyle bir şey olması imkansız. Uzun süredir Avea abonesiyim bir kere bile böyle bir şey olmadı. Manidar olan İphone kampanyasının bittiği ay olması. Kesinlikle faturamın tekrar incelenerek düzeltilmesini rica ediyorum.

Daha önce 250 sms'i bile bitirdiğimi anımsamıyorum belki 1 veya 2 kez olabilir 400 küsür mesaja imkan yok.Üstelik kat kat sms abonesiyim. İvedilikle düzeltme talep ediyorum ki bu ay gönderdiğim hayır mesajlarım kaç tane ayrıca bilgi istiyorum. Lütfen ivedilikle yardımcı olunuz.

Diğer konu şikayet alamayan ve nerede ise bize hakaret edici üslup kullanan bir Avea Müşteri Hizmetlerinin bu tavrı nedir?

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet 02 Eylül 2013

    Öncelikle telefon hattınızı aradım Platinyum müşterinizken buradan atılmışım üstelik en yüksek kamu tarifesini öderken bu bir yana Görüştüğüm arkadaşlardan nerede ise azar işittim ki bu ayıbın ötesi 2 mail attım tutarsızlıkları anlattım umursayan yok Sadece bu faturamı değil değil diğer faturalarımı da inceleyin böyle tutarsızlık olmaz olamaz Ne hikmetse cihaz kampanyası bittiği ay üstüste gelmiş! O da yetmez gibi hem kat kat sms paket üyenizim hem de o dönem kat kat konuşma üyeliğimde vardı! Bilmiyorum kim ne kazanır ama haksız yere 400 tl fatura ödemek bana doğru gelmiyor! Dediğim gibi tüm faturalarımı inceleyin böyle birşey yok! Üstelik ücretsiz mesaj hakkım varken ücretli mesaj alınıyor sonra yine ücretsiz oluyor! Aynı numaraya bir de! Telefonumda 1000 numara var 750 mesajı nasıl atarım onu ayrıca merak ettim hem de çok aynı numaraya 3 mesaj aynı anda görünüyor ! Daha saymaya gerek yok kesinlikle hakkım olan bu değil hele bu yaklaşım profesyonellikten uzak kaba bir yaklaşım! Otomatik mesajlarla olmaz bu işin çözümünü rica ediyorum!

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön