Avea 40 Gündür Telefonum Teknik Serviste Ve Parça Bekliyor!

Halil Ö. |

17.07.2014 tarihinde Adana Metro Tel İletişim'e arızalı olan Avea İn Touch 2 cihazımı verdim onlarda İstanbul'daki teknik servise gönderdi... Gönderdiği tarihten beri (bu saat dahil) ''yedek parça bekliyor'' diye bir ses kaydı var!

Müşteri temsilcisine soruyorum ne zamana kadar daha parça bekleyecek bu konuda bilgimiz yok diyor! Bende sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim diyorum aldığım cevap nasıl biliyorsanız öyle yapın deniyor! Bu nasıl bir şirket umarım sizler şikayetimi dikkate alırsınız...

Not: cihazımın garantisi devam etmektedir...

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  17:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Eylül
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş