Avea 4 Gb Kotam Hemen Bitti!

Özlem Şirin Ö. |

Avea 4 gb internetli paket aldım. Gününden önce kotam bitti. Video, müzik, dinlemedim indirmedim. Veri kullanım kısmında 3.20 gb e-posta arka plan kullanımı yazmakta olduğunu telefon ile müşteri temsilcisine ve bizzat Avea bayiine giderek yardım istedim. İki yok ile de bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ay sonunda nereye ne kullanıldı bakılabileceği söylendi. Bu firmaya geçmekle hata yaptığımı düşünmekteyim. Ne telefon ile ne de yüz yüze problemimi nasıl çözemezler ? Muhatap bulamıyorum. Kurumsal sandığımız firma bunu nasıl yapabiliyor? Bir açıklama ve sorunumun acil çözülmesini rica ediyorum

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Şirin Ö.
  08 Haziran
  12:32

  Sorunumu çözmediler fatura kesim tarihini beklememi belirttiler. 2 haftadır avea hattım yüzünden İnternetsiz kaldım. Sorunumun çözüldüğünün yazılması çok ayıp. Neden yalan mesaj yazıyorsunuz ?

 • 26 Mayıs
  14:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Mayıs
  12:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş