Avea 3G'nin Çekim Sıkıntısı Var!

Feyyaz Ç. |

Çalışmak üzere geldiğim Meydan AVM' de 3G' nin çok yavaş olmasından dolayı çalışamadım. Sanıyorum yoğunluktan dolayı, kişi başına düşen bağlantı hızı minimum seviyelerde. Hafta sonu bahsettiğim yerde bir yoğunluk izlemesi yapıldıktan sonra, gerekli altyapı çalışması yapılırsa insanlar mağdur olmamış olur.

Bahsettiğim yer Avea Teknoloji binasına oldukça yakın. En azından bu noktalarda iyi çekmesi marka imajı bakımından da önemlidir.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feyyaz Ç.
  21 Ekim
  20:39

  Avea yukarıda bahsettiğim lokasyondaki baglantı hızını/gücünü artırmış. Daha önce yasadığım sorunu su an yasamıyorum. Tesekkurler

 • 28 Aralık
  15:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Feyyaz Ç.
  05 Aralık
  13:18

  Basarili surec yonetimi.

 • 02 Aralık
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş