Avea 3G Yıllardır Çekmiyor!

Ebru Soysal A. |

İstanbul Çekmeköy Hamidiye Mah. Serkan Sokakta Avea 3G çekmiyor. 3 yıldır bu adreste ikamet ediyorum ve 3 yıldır çekmiyor. Artık yeter. Buraya bir baz istasyonu kurup hem data hem de ses erişimimizi sağlamanızı istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru Soysal A.
  01 Nisan
  13:57

  ikinci kez aynı şikayette bulunuyorum ve aynı cevabı alıyorum. Aveanın yatırım planları dahilinde çekmeköy Hamidiye mahallesine baz istasyonu kurmak yokmuş. böyle bir anlayış olamaz. müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir firma ne kadar güvenilir olabilir ki

 • 31 Mart
  09:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Mart
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş