21 Eylül 2013

Avea 3G Vınn İptalini Şansa Bırakıyor!

12 ay taahhütlü Fenercell 3G vınn aldım. Taahhüt bitiminde iptal edilmesini istedim müşteri temsilcisinden fakat bana bayiden iptal formu doldurmamı istediler ama bu form tarihi itibariyle 7 gün içinde herhangi bir gün kesilebilir dediler.

Hesap kesim tarihim ayın 26 sı. Eğer bu 7 gün içinden Avea yetkilileri ayın 25'inde keserlerse tarafıma vınn cihazının ücretini yansıtıyorlar. Eğer 27 sine gelirse bir sonraki ayın toplam tutarını da ayrı faturalandırıyorlar.

Hiç ceza ödemeden iptal etmem için yetkililerin iptal zamanını ayın 27'si saat 00.00 olması gerekiyormuş. Böyle bir uygulama nerede görülmüş? Hem işlemi yapan kendileri hemde bunu şansa bırakıyorlar.

Ahmet 103 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön